Nachádzate sa tu

Referencie

Aktuálne sme dodali cez 500 inštalácií v rôznych odvetviach od základných riešení, až po robustné sieťové riešenia s úpravami na mieru.


Dochádzkový systém AMS hodnotím ako skvelý prostriedok k získaniu prehľadu nad dochádzkou a docielenia disciplíny a dochvíľnosti na pracovisku. Vďaka jednoduchému prístupu dochádzkových terminálov zápis dochádzky zvládne každý zamestnanec bez ohľadu na vekovú kategóriu. Prínos benefitov v podobe časovej šetrnosti pri zápise i spracovaní dochádzky a eliminácií nekalostí ocení zamestnávateľ i zamestnanci. Flexibilnosť tohto systému umožňuje jeho využívanie v rôznych prevádzkach s možnosťou prispôsobenia nastavení pracovného rozvrhu presne na mieru. Vďaka dostupnému manuálu s podrobným popisom i vizuálnym zobrazením si rýchlo osvojí kroky potrebné pre prácu so systémom i začínajúci používateľ. Chatové spojenie i vzdialená správa umožňujú kedykoľvek promptné riešenie vzniknutých problémov i prípadných dotazov zo strany užívateľov. Všetci pracovníci tohto úseku sú vždy nápomocní. Konkrétne vyzdvihujem prácu pani Chromčovej za jej serióznosť, iniciatívnosť a prozákaznícku orientáciu.

V našej organizácii je tento systém úspešne využívaný v troch rôznych prevádzkach (mestský úrad a dve materské školy) pričom za pomoci pracovníkov klientskeho centra boli nájdené fungujúce riešenia uspokojujúce nároky jednotlivých prevádzok. Využitie AMS systému v podmienkach verejnej správy preto odporúčame najmä z dôvodu možnosti využitia pre širokú škálu profesijných zameraní (pedagogickí pracovníci, nepedagogickí pracovníci, príslušníci mestskej polície...)

Iveta Bacharová
mesto Brezová pod Bradlom
www.brezova.sk


Práca s dochádzkovým systémom AMS je jednoduchá a prehľadná. Používanie terminálu nie je zložité, čo oceňujú aj naši starší zamestnanci. Na zákazníckej linke sú vždy veľmi milí, ochotní a hľadajú riešenia. Výhodou sú návody k používaniu dostupné pre každého. Odporúčala by som tento dochádzkový systém aj začínajúcim personalistom.

Zuzana Malatincová
www.rapcan.sk


Môžem vyjadriť len hlbokú spokojnosť. S produktom som spokojný a spĺňa všetky očakávania.
Oceňujem aj rýchle online služby – naša personalistka si ich chváli. Prajem veľa úspechov.

Martin Dado
riaditeľ
RKC Biskupstvo Banská Bystrica


Ste skvelí. Teším sa a vážim si Váš seriózny prístup.

Richard Kopún
konateľ
Slovenská chránená dieľňa


Dobrý deň,
rada by som sa poďakovala za služby, ktoré poskytujete pre Mestský úrad
v Žiari nad Hronom, (dochádzkový systém). Sme veľmi spokojný s Vašou prácou, ochotou aj odbornými vedomosťami. Veríme, že naša dobrá
spolupráca bude pokračovať aj naďalej.

Jana Janeková
sekretariát prednostky
Mestský úrad Žiar nad Hronom


Vďaka SYSTEM-IS a ich terminálu s integrovanou kamerou, máme v našej spoločnosti sofistikovaný systém zabezpečenia kontroly vstupu do priestorov, ako aj nesfalšovateľnú evidenciu dochádzky.

Ing. Martin Cisárik
Manager výroby
Apiagra, klimatizácia a vetranie, spol s r.o.


Dochádzkový systém AMS sme vybrali po dôslednom otestovaní dostupných systémov.
Presvedčila nás jednoduchosť ovládania, prepracované funkcie a výborná podpora.

Karol Medovič
Vedúci IT oddelenia
Regionálny úrad verejného zdravotníctva Bratislava